O nás

Náš špičkový tisk – vaše příležitost

tiskarna-kartis-nahled2.jpgTiskárna Kartis + Co s. r. o. se odborností a investicemi do nejmodernějších technologií vypracovala během své dvacetileté historie na špičku polygrafického průmyslu. Přidanou hodnotou naší firmy je maximální komplexnost služeb. Naše stávající DTP studio s osvitem termálních desek na CTP Heidelberg Suprasetter A74 umožňuje široké spektrum činností. Projekty realizujeme standardně od kreativního návrhu, přes grafické práce po samotný finální produkt.

Ekologická výroba je samozřejmostí

ekologicka-vyroba-nahled2.jpgZavedli jsme vlastní filozofii „GreenKartis”, která přispívá ke kontinuálnímu snížení spotřeby papíru, barev a tiskových desek. Dodavatele vybíráme dle obchodního partnerství FairTrade s ohledem na doložitelnost původu jejich surovin. Používané suroviny pak ještě necháváme každoročně kontrolovat u certifikovaných laboratoří. Naší společností jsou dále zpracovávány pouze ty, které projdou testy kontrolujícími obsah nebezpečných chemických látek.

Pracujeme s papírem a zároveň vnímáme ekologické problémy dnešního světa. Vše samozřejmě začíná u stromů, ale v následném dlouhém řetězci chceme a musíme být my tím odpovědným článkem, který pracuje maximálně šetrným způsobem. Chováme se ekologicky a rádi pracujeme i s recyklovanými materiály, které šetří přírodu i peněženky našich klientů.