Služby

Letáky – plakáty – mapy

letaky--plakaty--mapy-nahled2.jpgPracujeme s nejmodernější technologií – naši klientelu tvoří nároční zákazníci.

Prioritou naší práce je kvalita. Pro nejnáročnější zakázky do formátu 530 740 mm máme k dispozici čtyřbarvový stroj Heidelberg Printmaster 74-4, který umožňuje vytisknout stoprocentně rovnoměrné plochy rastry. Permanentní digitální kontrola hlídá už odchylky nepostřehnutelné lidským okem. V našem strojovém parku nechybí ani dvoubarvový Heidelberg Speedmaster 74-2 s obracecím zařízením, které umožňuje oboustranný tisk při jednom průchodu archu strojem rovněž do maximálního formátu 530 740 mm. Neopomíjíme ani lidský faktor, proto naši zaměstnanci absolvují náročná školení. Kvalita práce je ve všech výrobních střediscích pod neustálou kontrolou.

 

Bloky

bloky-nahled2.jpgPraktické pomůcky pro zápis.

Žijeme v éře mobilů a tabletů, ale přesto –papír je papír… Pro podporu vaší image vyrábíme na přání např. trhací poznámkové bloky a bločky s firemním designem, skicáky, náčrtníky i bloky s kroužkovou vazbou s perforací a děrováním do šanonu. Navrhněte si design strany přesně tak, jak potřebujete.

 

Katalogy – brožury – knihy

katalogy--brozury--knihy-nahled2.jpgPeriodické a neperiodické tiskoviny.

Základem všech brožur a knih jsou precizně poskládané a strojově snášené archy. Ty můžeme skládat devíti lomy s možností lepení on-line. Dalším postupem kompletace tiskovin je vazba. Vazbou typu V1 jsou archy sešívány drátem jako školní sešity, mohou mít i ouška pro zavěšení do šanonu. Naše linka umožňuje i vazbu typu V2, tedy brožur slepeným hřbetem. Vazba V8 do pevných desek je určena pro výrobu knih. Je ideální pro obrazové publikace. 

 

Nástěnné a stolní kalendáře

nastenne-a-stolni-kalendare-nahled2.jpgProstor pro vaši firemní propagaci.

V obchodech je obrovský výběr nástěnných a stolních kalendářů. Chybí tam ale ten váš… S vaším logem, vaší identitou, vámi vybranými snímky a grafickými prvky, zohledňující vaše potřeby. Vytvořte s námi něco, s čím nebudete mít problém se identifikovat ani vy, ani spolupracovníci a partneři.

 

Složky – výseky – krabičky

slozky--vyseky--krabicky-nahled2.jpgBuďte tvůrčí a přizpůsobte své reklamní materiály vlastním představám.

Atraktivním vylepšením firemních materiálů jsou výseky, proto se často používají při jejich závěrečné úpravě. Určitě je znáte z běžného života, neboť se s nimi setkáváte na každém kroku– na nejrůznějších obalech, deskách s klopami, reklamních visačkách, samolepicích etiketách, blahopřáních a podobně. Nápaditý výsek, ohyb nebo perforace může dodat produktu punc netradičnosti a výjimečnosti, a tak jej odlišit od konkurence.

 

Pořadače a šanony

poradace-a-sanony-nahled2.jpgStylové prezentace a uchovávání dokumentů.

Kam jsem to jen založil? S našimi pořadači a šanony ve firemním nebo vybraném designu si tuto otázku nebudete klást tak často. Dejte styl i vašim prezentacím. Prezentují vás…