O nás

Náš špičkový tisk – vaše příležitost

Tiskárna Kartis + Co s.r.o. se odborností a investicemi do nejmodernějších technologií vypracovala během své dvacetileté historie na špičku polygrafického průmyslu. Přidanou hodnotou naší firmy je maximální komplexnost služeb. Projekty realizujeme standardně od kreativního návrhu, přes grafické práce po samotný finální produkt.

Ekologická výroba je samozřejmostí

Zavedli jsme vlastní filozofii „GreenKartis”, která přispívá ke kontinuálnímu snížení spotřeby papíru, barev a tiskových desek. Dodavatele vybíráme dle obchodního partnerství FairTrade s ohledem na doložitelnost původu jejich surovin. Používané suroviny pak ještě necháváme každoročně kontrolovat u certifikovaných laboratoří. Naší společností jsou dále zpracovávány pouze ty, které projdou testy kontrolujícími obsah nebezpečných chemických látek.

Pracujeme s papírem a zároveň vnímáme ekologické problémy dnešního světa. Vše samozřejmě začíná u stromů, ale v následném dlouhém řetězci chceme a musíme být my tím odpovědným článkem, který pracuje maximálně šetrným způsobem. Chováme se ekologicky a rádi pracujeme i s recyklovanými materiály, které šetří přírodu i peněženky našich klientů.

 

foto_web02.jpg foto_web03.jpg  foto_web04.jpg