Služby

Letáky – plakáty – mapy

plakaty.pngPracujeme s nejmodernější technologií – naši klientelu tvoří nároční zákazníci.

Prioritou naší práce je kvalita. Pro nejnáročnější zakázky máme k dispozici nový čtyřbarvový stroj Heidelberg SX 74-4 H, který se stal již pátým exemplářem dané značky, jež vždy znamená špičku v polygrafickém průmyslu. Stroj je vybaven dálkovým řídícím pultem Prinect Press Center 2 s integrovaným spektrofotometrickým měřením Prinect EasyControl. Stroj je certifikován dle normy ISO 12647-2:2004. Výrobní rychlost tisku je až 15000 obratů/h. Potisknutelné materiály jsou od 35 do 480g/m2. V našem strojovém parku nechybí ani dvoubarvový Heidelberg Speedmaster 74-2 s obracecím zařízením, které umožňuje oboustranný tisk při jednom průchodu archu strojem rovněž do maximálního formátu 530 x 740 mm. Neopomíjíme ani lidský faktor, proto naši zaměstnanci absolvují náročná školení. Kvalita práce je ve všech výrobních střediscích pod neustálou kontrolou.

 

Bloky

bloky1.pngPraktické pomůcky pro zápis.

Žijeme v éře mobilů a tabletů, ale přesto –papír je papír… Pro podporu vaší image vyrábíme na přání např. trhací poznámkové bloky a bločky s firemním designem, skicáky, náčrtníky i bloky s kroužkovou vazbou s perforací a děrováním do šanonu. Navrhněte si design strany přesně tak, jak potřebujete.

 

Katalogy – brožury – knihy

knihy.pngPeriodické a neperiodické tiskoviny.

Základem všech brožur a knih jsou precizně poskládané a strojově snášené archy. Ty můžeme skládat devíti lomy s možností lepení on-line. Dalším postupem kompletace tiskovin je vazba. Vazbou typu V1 jsou archy sešívány drátem jako školní sešity, mohou mít i ouška pro zavěšení do šanonu. Naše linka umožňuje i vazbu typu V2, tedy brožur slepeným hřbetem. Vazba V8 do pevných desek je určena pro výrobu knih. Je ideální pro obrazové publikace. 

 

Nástěnné a stolní kalendáře

kalendare.pngProstor pro vaši firemní propagaci.

V obchodech je obrovský výběr nástěnných a stolních kalendářů. Chybí tam ale ten váš… S vaším logem, vaší identitou, vámi vybranými snímky a grafickými prvky, zohledňující vaše potřeby. Vytvořte s námi něco, s čím nebudete mít problém se identifikovat ani vy, ani spolupracovníci a partneři.

 

Složky – výseky – krabičky

slozky.pngBuďte tvůrčí a přizpůsobte své reklamní materiály vlastním představám.

Atraktivním vylepšením firemních materiálů jsou výseky, proto se často používají při jejich závěrečné úpravě. Určitě je znáte z běžného života, neboť se s nimi setkáváte na každém kroku– na nejrůznějších obalech, deskách s klopami, reklamních visačkách, samolepicích etiketách, blahopřáních a podobně. Nápaditý výsek, ohyb nebo perforace může dodat produktu punc netradičnosti a výjimečnosti, a tak jej odlišit od konkurence.